Dugunbutigi.Com şu anda live olarak güncellenmektedir. Verilen siparişler geçersiz sayılacaktır.

Üye Rehberi

Türkiye’nin en özel pazaryeri olan Dugunbutigi.com’a üye olduktan sonra alışveriş yapmak inanılmaz kolaydır. Sadece birkaç tıklama ile istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Basit ve anlaşılır yönetim paneli sayesinde siparişlerinizi rahatça takip edebilir ve istediğiniz bilgileri hızlıca değiştirebilirsiniz.

Kontrol Paneli : Dugunbutigi.com’a giriş yaptıktan sonra yukarıda ki menüden “Hesabım” linkine tıkladığınızda açılan sayfa üyeliğiniz hakkında özet bilgileri içeren sayfadır. Bu sayfada son siparişlerinizi , fatura ve kargo adresinizi , son yorumlarınızı ve hesap bağlantılarına ulaşabilirsiniz.

Üyelik Bilgileriniz : Bu bağlantıda üyeliğinize ait temel bilgileri görebilir ve mevcut şifrenizi değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda Dugunbutigi.come-bültenlerine kayıt olabilir ya da varolan e-bülten aboneliğinizi sonlandırabilirsiiz.

• Adres Bilgileri : Bu bağlantıda geçerli olan adresiniz ve kargo adresinizi görünteleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu sayfada farklı kargo adresleri belirleyebilir ve sipariş verirken bu adresleri kullanabilirsiniz. Girilen ilk adresiniz düzenlenebilir ancak silinemez. Belirlediğiniz diğer kargo adreslerini silebilirsiniz.

Takip Listem : Takip listem özelliği Dugunbutigi.com üyeleri için özel olarak hazırlanan bir bölümdür. Dugunbutigi.com’da gezerken ürünlerin altında bulunan “kalp” ikonuna tıklayarak ürünleri takip listenize kayıt edebilirisiniz. Bu sayede ürünlere göz atmaya devam ederken beğendğiniz ürünleri tekrar aramak zorunda kalmaz ve panelinizden istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda bir tıklama ile beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Favori Satıcılar :Favori satıcılar aynı Takip Listem özelliği gibi çalışmaktadır. Dugunbutigi.com’da birbirinden yetenekli ve yaratıcı tasarımcılar bulunmaktadır. Bu tasarımcılar içerisinde beğendiğiniz herhangi bir tasarımcının profil sayfasında “ Favori Satıcılarıma Ekle” butonuna basarsanız tasarımcının profili otomatik olarak panelinize kayıt eder. Bu özellik sayesinde beğendiğiniz tasarımcının ürünlerine çok daha hızlı erişebilir ve zaman kaybetmeden alışverişinizi yapabilirsiniz.

Ürün Yorumlarım : Bu sayfada satın aldığınız ürünler için yapmış olduğunuz yorumları görünteleyebilirsiniz. • Siparişlerim : Siparişlerim bağlantısında satın aldığınız ürünler hakkında bilgi alabilir , hızlı bir şekilde satıcıya soru sorabilir ve ürününüz kargo bilgisini görüntüleyebilirsiniz. Önemli Not: Dugunbutigi.com tümleşik bir kargo takip sistemine sahip değildir. Siparişlerim sayfasında sadece kargo şirketini ve kargo takip numarasını görüntleyebilirsiniz. Kargonuz hakkındaki son bilgileri kargo şirketlerinin resmi sitelerinden kendiniz sorgulayabilirsiniz.

Mesajlarım : Mesajlarım bağlantısında butik sahiplerine sorduğunuz soruların cevaplarına erişebilir onlarla dugunbutigi.com üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Subscribe to our Newsletter

Duyurular